Demo

Tasarım Kristal


Kristal plaket ve ödül üretiminde el imalatı yüksek teknolojili ürünlerin kullanılması ile birlikte, zarif ve piyasada tercih edilen ürünler ortaya çıkarıyoruz.

Kristal Plaket


Kristal plaket imalatı serigrafi baskı, lazer baskı ve dijital baskı teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Kristal plaket üretimi seçeneklerimiz arasında özel olarak üretilen ithal ve yerli kristal camlar kullanılmaktadır.

Kristal Plaket PL17075
Kristal Plaket PL17040
Ahşap Plaket AP17001
Ahşap Plaket AP17002

Ahşap Plaket


Ahşap plaket tasarımları tamamen el işçiliği ile lazer kazıma ve pirinç baskı teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan ahşap plaket fabrikamızda yüksek kalitede ceviz ve maun ahşap malzemeler kullanılmaktadır.

Pleksi Plaket


Pleksi plaket üretimi özel kesim pleksi ve akrilik malzemeler kullanılarak serigrafi baskı tekniği ile yapılmaktadır. Pleksi plaket örnekleri arasında kristal cam üzerine üretim tercihleri bulunmaktadır.

Pleksi Plaket PL17061
Pleksi Plaket PL17093
Çinili Plaket CP17016
Çinili Plaket CP17006
Çinili Plaket

Çinili plaket tasarımları el işçiliği ile lazer kazıma ve pirinç baskı teknikleri kullanılarak üretilmektedir. Çinili plaket imalatı örnekleri arasında geleneksel çintemani motifleri ve kaftan kullanılmaktadır.

Promosyon Duvar Saati


Promosyon duvar saati modelleri içinde metal, bombeli gerçek cam, plastik malzemeler kullanarak kişiye özel duvar saati üretimi yapıyoruz.